Srpen 2012

Katastrofa

10. srpna 2012 v 19:14 Jídelníčky
Dneska prostě celkově katastrofa...

Snídaně: 3 malé placky se skořicí a troškou marmelády, 3 buchtičky malé, Miska ovesných vloček a rozinek
Svačina: Řecký odtučněný jogurt + ananas + jahody + vlašské oříšky + kopeček zmrzliny
Oběd: 5 sušených fíků
Svačina: Kopeček zmrzliny
Večeře: Brambory + gyros (jen to maso) + pečené kuře + zelenina... + 4 medové malé zákusky

Ach jo štve mě to celý dneska...byly sme na celodenním výletu v hlavním městě. Ráno když jsem se vzbudila, cítila jsem se nevyspalá, tak jsem se rozhodla, že do sebe natluču po ránu víc sacharidů abych to nějak ustála a pak se rozjela...možná sem to trošku přepískla. Následně jsme šlapaly po hlavním městě docela ve velkém a kolem 11 sem si dala ten řecký jogurt který tu na ulici prodávají a namíchaj vám ho s čím si jen přejete... fakt drsný :D a hrozně dobrý. Následně sme zas šlapaly a šlapaly a při cestě zpět nám bylo jasné, že nestihnem oběd, tak sem zblajzla 5 sušených fíků, který sem si s sebou táhla... fakt supr oběd. Odpo sem trochu plavala v bazenu a posilovala břicho a nakonec přišla večeře...došla jsem na ni úplně vyhladovělá a když sme zjistila, že je tradiční řecká večeře.... ou ou :/. Toho gyrosu sem si dala extrémní porci :/, ale zas tak 40% sem tam nechala protože to bylo tlusté maso, pak nějaký brambor, docela dost kuřete a zelenina...jenže sem byla v takovým rozpoložení, že když už tak už... A dala jsem si baklávu a další takové na dva kousnutí medové zákusky...docela mě to mrzí, ale potřebovala jsem uspokojit své chutě. :(

Pití: Voda

Pohyb: Chůze a chůze a plavání

9.8.

9. srpna 2012 v 19:23 | Persefone |  Jídelníčky
Užívám si to tu :) ale po zdravém... nebo aspon se snažím :) :D . Potřebuji si sama dokázat, že má vůle je natolik silná, že i když mi to strčíte pod nos tak se jen usměju a připravím si nějakou lahodu ze zdravých věcí, která bude ještě chutnější než ta kalorická bomba, kterou byste mi podsunuli :) :D.

Dneska ... celý dopoledne jsme byly na vejletě a chodily a chodily po schodech nahoru a pak po schodech dolů a pak cestou nahoru a... no hodně chodily :D.

Snídaně: Miska ovesných vloček + rozinky, pár brambor (jo je to divný, ale nikdy sem to k snídani neměla :D) + plátek šunky a sýra
Svačina: 3 sušené fíky
Oběd: Špagety s rajčatovou omáčkou + zelenina + kousek kuřete + plátek melounu
Svačina: Zmrzlináá :/ :D
Večeře: Rýže + zelenina, ryba, kousek hovězího

Pití: Voda + sem ochutnala nějaké drinky

Cvičení: 1,2 km plavání prsa, troška posilování na břicho a chůůůze...

8.8.

8. srpna 2012 v 13:05 Jídelníčky
Holky moc díky za podporu... popravdě tady se nejde stravovat jinak než 3x denně. Ty jídla jsou tak velká a v tom teple vám to prostě na tu dobu vydrží :/, aspon mně :). A jak se zatím dneska stravuju?

Snídaně: 3 mini omelety posypané trochou skořice + miska ovesných vloček. rozinek a pár sušených fíků zalitá mlékem + mini zákusek (já nevím co to bylo, ale bylo to malinký, tak na dvě kousnutí, sladký, z listového těsta a cítila jsem tam trochu vanilkového pudingu :D asi místní specialita :D)
Svačina: kopeček zmrzliny (v kalíšku)
Oběd: Trocha špaget carbonara + brambor + trocha zeleniny + kousek eidamu (místní sýr chutnal jako eidam) + bluma a pár malých hroznů
Svačina: Kopeček zmrzliny
Večeře: Kuře pečené + rýže + zelenina ( + sem teda ochutnala tortillu,kousíček jehněčího...nic nezdravého jen takové na jedno kousnutí ochutnávky :) )

Pohyb: za dopoledne sem si ráno 10 minut zaposilovala a pak sem uplavala 1,5 km na prsa + nějaké pochůzky po rovině i do schodů.

Jako já vím, je toho asi hodně, ale snažím se z toho všeho jídla vybírat to nejzdravější. Nevím popravdě jak vám sem dávat to množství, protože to fakt u ničeho není plná porce, dávám si trošku, abych toho mohla ochutnat víc a měla to jídlo rozmanitější, když mám tu možnost :).

Pití: Voda

Jen připomínám, že sem na dovolené, tak to tak i vypadá :/ . No ty Svačiny asi nijak neospravedlním, ale je tu vedro, máte tu zmrzlinu v ceně a můžete si vzít kolik chcete... zvládnu odolat těm zákuskům, co sou ke všem jídlům, zvládnu odolat smaženým věcem a pečivu (to sem se rozhodla, že zkusím omezit na 0 aspon po dobu pobytu), tak tomuto prostě neodolám.

7.8.

7. srpna 2012 v 21:58 | Persefone |  Jídelníčky
CHocho držte mi palce. Odedneška jsem v cizině na dovolené a máme tu all inclusive hodně vtipný :) :D. A to chci zhubnout, doufám, že to půjde a víte proč si to myslím?
1) Měla sem tu už večeři a je tu spousta zeleniný dušeného a pečeného masa a příloha ok (nic moc smaženého)
2)Protože tu potřebuju hodně pít z toho jaké je vedro
3) Protože jsem dostatečně namotivovaná
4) Chci každej den cvičit jilian a pak si zaplavat + další aktivity

Tak snad :)

Snídaně: Jáhlová kaše + jahody + maliny (mixit)
Svačina: Jablko
Oběd: Fitness rohlík + šunka + salát + troška česnekové pomazánky (zrovna sme byly na letišti a toto sme si připravily na cestu, byl to takovej trošku větší rohlík...spíš bageta :/ :D)
Svačina: 3 mini kuřecí nugetky + 3 mini brambory vařené (jídlo v letadle)
Večeře: kousek kuřete + kousek vepřového + troška kuskusu + brambora v nějakém láku + hromada zeleniny (jako asi tak, zaplnila sem si tím celej talíř a nesnědla sem to všechno... Dost sem toho nechala bohužel, ale úplně maximálně mi to stačilo... hlavně sem chtěla ochutnat ty zdravější pokrmy co tu mají :) )

Pití: Voda, Pina Colada (bez smetany jen kapka mléka)

Cvičení: Uh... no chůze určitě několik km + tahání se se zavazadlama a chození docela dost po schodech...nevím nic moc :/ :) ale na víc nebyl ani čas ani energie

2.8.2012

2. srpna 2012 v 23:53 | Persefone |  Jídelníčky
Dneska jsme byli v kině na Batmanovi a bylo to skvělý :). Bohužel cvičení žádné, krom nějakých těch pár km co sem nachodila po městě a pak na procházce :). Ovšem zítra jedem na den do Vídně, takže budu jen a jen chodit :D sem na to zvědavá :).

Snídaně: Plátek melounu + Jáhlová kaše
Svačina: Kaiserka + šunka + sýr
Oběd: trocha špaget s pestem + celozrnný trojhránek se šunkou a sýrem (honil mě hlad! )
Svačina:------
Večeře: Proteinová palačinka (75% protein a vajíčko...co tak stojí za zmínku)
2. Večeře: Proteinový shake

Sport: chůze a chůze
Pití: Voda

...On mi totiž přítel donesl na ochutnání vanilkový protein... Nakonec to skončilo tak, že sem se rozhodla zkusit proteinovou palačinku (dobrota! moc se těším až ten protein zas budu mít :D ) a protein s odstředěným mlékem (mělo by se to dávat do vody, ale to není ono, to odstředěný beru jako kompromis :) )... A chutnalo mi to, tak mi příště doveze další várku od něj :D :).

1.8.

1. srpna 2012 v 16:09 | Persefone |  Jídelníčky
Dneska si to moc nedávám a včera jsem taky měla problem... byla jsem u přítele a dělali sme suflé...2 tabulky hořké čokolády, hromada cukru, ale je fakt, že z té várky sme snědli oba fakt minimum. Takže dokážete pochopit, proč vám sem nechci dávat jídelníček za včera :).
Pro dnešek to taky není nejveselejší, protože sem hlídala děti se kterýma sem si udělala jednohubky na bílém rohlíku a ty sme pak snědli v domečku pod stolem. :) A nakonec k obědu si dali pizzu... Ach jo :) :D

Snídaně: Půlka tyčinky Flapjack (doporučuji, kvalitní a zdravá)
Svačina:Kaiserka + šunka selská
Oběd: Pár koleček bílého rohlíku se šunkou + 4 gumoví medvídci + jogurt Višen activia
Svačina: 1/3 menší pizzy Hawai
Večeře: zeleninový salát s kousky masy + knackbrot

Pití: Voda

Pohyb: Hodinová procházka s dětma, Hodina v posilovně (40 minut rotoped + 20 minut posilování...teprve bude, snad se dokopu :/ )