Závislost na čokošce

14. dubna 2012 v 19:48 | Persefone |  Jídelníčky
Muhehe...jsem závislá na té nejlahodnější věci a věci, která je lepší jak kluk :D.

Bohužel tomu tak je, ale co s tím nadělám :). Každý den si aspoň kousek musím dat... Sice jsem si myslela, že ted konečně velikonoce za mnou, narozky za mnou, že konečně už nebudou žádné hříchy...ale včera jsem byla ještě oslavit narozky dodatečně s přáteli...krabice rafaello, obroovská čokoláda...mhmm :D Tak pomalu budu uždibovat :).

Jinak jídelníčky...vůbec nejsou ideální z aposlední dny, mám tam dost hříchů, ale naopak jsem si toho vědoma a snažím se každý den dat nějaký pohyb. Včera jsem fakt hodně chodila a večer v čajce vypila 3 nálevy zeleného čaje :).

Dneska jsem v posilovně uběhla 3 km a pak posilovala :). Zítra zas plánuju nacvičovat břišní tance a večer bud zumba nebo posilovna :).
Přemýšlela jsem, že bych zkusila Flirt dance...máte s tím někdo zkušenosti?

Zjistila jsem zajímavou věc...váhu mám pořád stejnou, postavu taky, ale to jestli se sama sobě v daný okamžik líbím, záleží jak sem za poslední dobu jedla. Před pár týdny jsem se sama sobě moc líbila, jedla sem zdravě, hodně pila atd... ted mám postavu řekla bych, že pořád stejnou nikde mi nic nepřibylo po přeměřování...a vůbec se sama sobě nelíbím :D, protože nejím správně, sice hodně sportuju, ale...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama